SVĚT KNIHY PRAHA 2015
14. - 17. květen 2015

REGISTRACE ODBORNÉHO NÁVŠTĚVNÍKA

PERMANENTNÍ VSTUPENKA S BONUSY


Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2015


Registrace odborného návštěvníka napomáhá k navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi návštěvníky a vystavovateli veletrhu Svět knihy Praha 2015. Je určena pracovníkům s rozhodovací pravomocí a zvýhodňuje návštěvu veletrhu ve čtvrtek 14. 5. 2014, kdy je návštěvní den především pro odbornou veřejnost.

Registrovaný odborný návštěvník veletrhu získá spolu s koupí permanentní vstupenky v hodnotě 250,- Kč vč. DPH následující výhody:

  • 2 jednodenní čestné vstupenky pro spolupracovníky
  • uvedení v databázi odborných kontaktů na webových stránkách veletrhu www.svetknihy.cz a www.bookworld.cz
  • 1 výtisk Katalogu vystavovatelů
  • 1 výtisk Katalogu doprovodných programů
  • možnost rezervace a využití jednacího místa v Obchodním centru
  • přístup k internetu v Obchodním centru po celou dobu veletrhu
  • poukázka na jeden nápoj - káva nebo čaj

Podmínky registrace
Na základě registrace Vám emailem zašleme výměnný poukaz. Po jeho předložení v pokladně dne 14. 5. 2015 obdržíte - při koupi permanentní vstupenky - dvě čestné jednodenní vstupenky pro Vaše spolupracovníky a poukaz na materiály. Cena permanentní vstupenky je 250 Kč vč. DPH. V Obchodním centru na veletrhu dostanete výměnou za poukaz na materiály Katalog vystavovatelů, Katalog doprovodných programů a poukaz na teplý nápoj.

Registrace odborného návštěvníka
Jméno Příjmení
Titul před za
Název firmy Funkce
Ulice Město
PSČ Stát
Telefon Fax
E-Mail WWW
 
Obor:
nakladatel knihkupec distributor polygraf
knihovník inf. pracovník překladatel lit. agent
spisovatel vědecký pracovník pedagog
jiný:

Na veletrhu mám hlavní zájem o

Obchodní centrum je prostor vyhrazený pro jednání a setkávání odborníků z domova i zahraničí. V příjemném prostředí s profesionálním zázemím můžete jednat se svými partnery, navazovat profesní kontakty. Pro registrované odborné návštěvníky je rezervace jednacího místa zdarma s možností využití internetového připojení.


Mám zájem o rezervaci místa v Obchodním centru dne    od  do   hod.

Souhlasím se zveřejněním výše uvedených údajů v adresáři registrovaných odborných návštěvníků (Kdo je kdo) na webových stránkách veletrhu Svět knihy Praha až do odvolání.POKUD OD NÁS NEOBDRŽÍTE POTVRZENÍ O PŘIJETÍ REGISTRACE DO 5 DNŮ, PROSÍME, KONTAKTUJTE NÁS.